PJK-le piisas võiduks ühest väravast, Vändra ja Paide tegid hokiskoori

jalgpall.
jalgpall. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu jalgpalliklubi meeskond napsas tugevuselt kolmanda liiga neljandas voorus võõrsil Nõmme Kalju U21 tiimi vastu napi võidu, Vändra Vaprus pidi väravasajus tunnistama Paide linnameeskonna U21 esinduse paremust.

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) meeskonnale piisas Nõmmel sealse Kalju järelkasvumeeskonna alistamiseks Risto Pärnati avapoolaja keskel löödud väravast.

Vändra Vapruse mäng Paides kohaliku järelkasvumeeskonnaga kulges aga kui Ameerika mägedel: Martin Pärna väravast õnnestus pärnumaalastel veerandtunnise mängu järel ohjad enda kätte saada, ent 39. minutiks leiti end juba 1:3 kaotusseisust.

Aare Avilal õnnestus enne poolajavilet vahe minimaalseks vähendada ja Kaarel Saaremetsal teise poolaja alguses viigiseiski majja tuua, kuid Paide kaks järgmist kindlustasid kodumeeskonnale 5:3 võidu.

PJK-l on neljast mängust üheksa punkti, millega paiknetakse kolmandal tabelireal. Vändra Vaprus on kogunud kuus punkti ja hoiab seitsmendat kohta.

Pärnakate järgmine matš on pühapäeval esiliiga B-tasandi turniiritabeli tippu kuuluva Nõmme Unitediga, Vändra Vaprus sõidab pühapäeval külla Võru Heliosele.

Esiliiga B-tasandi turniiritabel pärast neljandat vooru.