Vändra ja PJK tundsid kaotusekibedust

PJK vs. Vändra Vaprus.
PJK vs. Vändra Vaprus. Foto: Regita Lepla / JK Vändra Vaprus

Jalgpalli esiliiga B-tasandil mängiti täna seitsmenda vooru matše, kus Pärnumaa tiimid tabelisse punkte juurde ei saanud.

Vändra Vaprus võõrustas kodusel kunstmurustaadionil FC Nõmme Unitedit. 82 pealtvaataja ees jäädi 55. minutiks taha 0:3. Vändra ärkas matši lõpus, kui 80. minutil oli täpne Aare Avila ja 87. Martin Pärn. Paraku rohkem väravaid ei löödud ja nii pidi Vändra nõmmekate 3:2 paremust tunnistama.

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) madistas võõral väljakul Viimsi JKga ja jäi alla 3:1. Risto Pärnatil õnnestus penaltist 55. minutil seis 1:1-le viigistada, ent Viimsi teenis viimasel pooltunnil kaks 11 meetri karistuslööki, millest mõlemad ka realiseeris. PJK lõpetas matši üheksakesi, sest punase kaardi said nii Pärnat kui Veiko Vespere.