Kilingi-Nõmme volletiim tuli taas rahvaliiga meistriks

Kilingi Nõmme võidukas meeskond.
Kilingi Nõmme võidukas meeskond. Foto: volley.ee

Jõhvi spordihallis Coolbet Rahvaliiga finaalturniiril peeti kaks päeva tuliseid vollelahinguid, kus selgusid eri tugevusgruppide võitjad.

Meeste esimese grupi esimeses poolfinaalis näitas kindlat minekut eelmise aasta kuldmedalist COOP Kilingi-Nõmme, kes alistas Sahkari meeskonna 3:0.

Teises poolfinaalis läks võitja selgitamiseks vaja viit geimi, kui 3:2 pööras mängu enda kasuks Valts/E-Service, kes alistas Plaan B.

Kolmanda koha mängus ei jätkunud Plaan B-l enam jõudu ja Sahkar võitis 3:0 ja saavutas pronksmedali.

Finaalmäng tundus kujunevat ühepoolseks, kui Kilingi-Nõmme läks 2:0 juhtima, kuid Valts/E-Service võitles visalt. Tasuks kolmanda geimi võit. Neljandas oldi samuti sellele lähedal, kuid COOP Kilingi-Nõmme kaitses siiski tiitlit neljanda geimi 25:23 võiduga.

Võidukas tiimis mängisid Deigo Toots, Sven Saarpere, Janno Nõmm, Tanel Suluste, Jaanus Metsnik, Oliver Saar, Meelis Ventsel, Karli Ots, Karel Pais, Riho Lensment, Ragnar Pähn, Toivo Tallo, Alar Luhaäär ja Ergo Sartakov.