Kossuseeniorid lõpetasid hooaja kulla ja hõbedaga

Pärnu teenis üle 50aastaste meistrivõistlustel teise koha. Treener Argo Kärner (ülevalt vasakult), Ain Orula, Viljar Aus, Veljo Miklas, Jüri Metsaorg, Andres Rattur ja Aivo Rabbi. Alt vasakult: Mait Käbin, Valdo Knaps ja Priit Pilme.

FOTO: Erakogu

Korvpalliklubi Pärnu üle 50aastased seeniorid lõpetasid Eesti meistrivõistlused teise kohaga.

Viie meeskonna vahelise turniiri võitis Wombat, kes jäi kaheksas matšis alistamatuks. Pärnu saagiks jäi viis võitu ja kolm kaotust. Pronksmedali said nelja võidu ja nelja kaotusega kaela TOP Trusti tiimi liikmed.

Pärnakad pidid kodusaalis võitjatele alla vanduma 76:84 ja võõral väljakul 65:79.

Turniiri resultatiivseim mängija oli olümpiavõitja Tiit Sokk (TOP Trust), kes mängus viskas keskmiselt 21 silma. Suvepealinlaste liider Mait Käbin oli 18,5 punktiga edetabeli neljas ja Veljo Miklas (17.25) kuues.

Peale Käbini ja Miklase kuulusid suvepealinlaste ridadesse Jüri Metsaorg, Ain Orula, Viljar Aus, Märt Jakobson, Kalmer Jürima, Tarmo Kalbus, Valdo Knaps, Tarvo Kumel, Priit Pilme, Mart Põder, Aivo Rabbi ja Andres Rattur.

Seeniorkorvpalli hooaja lõpetamisel Tartus toimus ühtlasi kolm kolme vastu turniir, kus Pärnu tiim koosseisus Käbin, Miklas, Metsaorg ja Indrek Koort alistasid kindlalt kõik neli vastast ja tulid turniiri võitjaks.

Võidukas 3x3 võistkond.

FOTO: Erakogu

Vabaviskevõistlusel oli kuni 50aastaste seas parim Mario Polusk. Üle 50aastaste hulgas Käbin. Superfinaalis Tõnno Lepmetsa karikale võistlesid vanuseklassi võitjad Polusk ja Käbin omavahel. Esimesed 25 viset võitjat ei selgitanud, mõlemad tabasid 25st 23, ümbervisetel oli parem Polusk.

Tagasi üles