Vutinaised võitlesid kaotusseisust karikafinaali

PJK naiskond kaotas karikafinaalis FC Florale 4:0
PJK naiskond kaotas karikafinaalis FC Florale 4:0 Foto: Pärnu Jalgpalliklubi naiskond/Facebook

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond alistas karikavõistluste poolfinaalis 3:1 Tallinna Kalevi.

Rannastaadioni harjutusväljakul läksid 41 pealtvaataja silme all juhtima külalised, kui 12. minutil oli täpne Kadri-Ann Valgemägi. 25. minutiks oli seis viigis, sest Pärnu poolelt vastas Elizaveta Rutkovskaja. Poolajale suunduti viigiseisul.

Teisel poolajal viis Ulrika Tülp PJK juhtima ja lõppskoori vormistasid pealinlased ise, lüües üleminutel omavärava, mis läks Anne-Catherine Pauluse nimele.

Teises poolfinaalis alistas mullune Eesti meister FC Flora 4:0 Saku Sportingu naiskonna.

Nii kohtuvad 25. mail karikafinaalis Tallinnas A. Le Coq Arenal "vanad sõbrad" PJK ja Flora. Samal päeval ja staadionil toimub ka meeste finaal.