Vutinaised karikafinaalis FC Florale vastu ei saanud

PJK naiskond kaotas karikafinaalis FC Florale 4:0

FOTO: Pärnu Jalgpalliklubi naiskond/Facebook

Täna kaotas Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond karikafinaalis FC Flora naiskonnale 0:4.

Tallinnas A. Le. Coq Arenal toimunud karikafinaalis viis Flora naiskonna 39. minutil juhtima Mari Liis Lillemäe. See jäigi esimese poolaja ainsaks tabamuseks.

Tulevärk läks lahti, kui mängu lõpuni jäi 18 minutit, kui Ariina Mürkhaini kauglöök tabas ristnurka ja tabloole ilmus 2:0. Kaks minutit enne teise poolaja lõppu lõi Katrin Loo 11 meetri karistuslöögist florakate kolmanda värava. Mängu esimesel üleminutil kõmmutas Greete Saar lõppseisuks 4:0.

"Loomulikult vastutame kõik selle eest, mis juhtus ja kuidas Flora sai enesekindluse. Peame tegema mängu kohta põhjaliku analüüsi. Me andsime parima ja praegu on see maksimum, mis me suudame. Siit saame minna vaid edasi," sõnas PJK naiskonna peatreener Anastassia Morkovkina.

"Kindlasti oli Pärnu mängus sees mingites momentides natuke rohkem ja paremini kui meie, aga me tekitasime palju variante, kus lüüa väravaid. Skoor oli hea peegeldus kogu sellest olukorrast, mis me mängu jooksul tekitasime," kommenteeris FC Flora naiskonna karikavõiduni viinud Aleksandra Ševoldajeva.

Kahe peale on Eesti naiste jalgpalli praegused valitsejad võitnud 11 karikat: Pärnul seitse, tiitlikaitsjal Floral neli. Florale lisandus täna viies trofee.

    Tagasi üles