Vaprad Karud lõid kaks omaväravat ja said tabeli lõpuosas asetsevalt tiimilt sugeda (1)

Pärnu Vaprus.
Pärnu Vaprus. Foto: Lilli Tölp

Täna käisid Eesti jalgpalli meistrivõistlustel vutimurul nii Pärnu kui Vändra Vaprus.

Esiliiga tabeli kolmas Pärnu pidi võõral väljakul tunnistama kaheksanda Tallinna Kalevi U21 esinduse 4:2 paremust. Seejuures toimetasid suvepealinlased kahel korral palli enda väravasse: tööõnnetused kanti Rocco Mõti ja Raimond Tiidermanni nimele.

Õigesse ehk vastaste väravasse lõid palli Joosep Sarapuu ja Kristen Saarts, kes esimese poolaja lõpus tõid pärnakad kaotusseisust välja ja manasid tabloole 2:2 viigi. Kahe väravaga kostitas pärnakaid Karl Anton Sõerde, kes veel mullu pallis meistriliigas Pärnu satsis.

Aste madalamal mängiv Vändra Vaprus alistas võõral väljakul JK Tabasalu 3:1. Vändralased teenisid 178 silmapaari ees võidu mängu lõpus: 82. minutil lõi oma teise värava Mihkel Jürgenstein ja 85. Kevin Künnapas.

Vändra paikneb esiliiga B-tasandil tabeli neljandal real.