Pärnumaalased aitasid kergejõustikukoondise võidule

Eesti 4x400 m teatenelikud. Erik Jagor vasakult neljas, Rivar Tipp paremalt esimene. Foto: EKJL

Lätis Ogres toimunud Balti võistkondlikud kergejõustiku meistrivõistlused võitis Eesti koondis, kogudes 311 punkti. Leedu oli 289 silmaga teine ja Läti 201 punktiga kolmas.

Pärnumaalastest esindasid Eestit Ann Marii Kivikas, Liina Laasma, Henri Sai, Rivar Tipp, Keiso Pedriks, Erik Jagor, Toomas Tankler ja Karl Jõeäär

Jagor triumfeeris 400 meetri tõkkejooksus 52,08ga ja kuulus võidukasse (3.12,95) 4x400 meetri teatenelikusse koos Karl Erik Nazarovi, Marek Niidu ja Tipuga. Tipp saavutas 400 meetri jooksus kolmanda koha (48.28).

Sai võitis meeste 100 meetri sprindi ajaga 10,60 ja tuli hõbedale 4x100 meetri teatejooksus (40,84).

Pedriks läbis 110 meetrit tõkkeid 14.63ga ja oli Balti riikide arvestuses neljas.

Tankler piirdus vasaraheites viimase kohaga (57.84).

Naiste odviskes sai pronksi Laasma, kes sai kirja 60.78.