Rannajalgpallurid alustasid koduliival hooaega võimsalt, meepoti rikub vaid üks tõrvatilk
Edukalt esinenud Üksjalgvärava ja Chromtexi eestvedajad võtavad avaetapi kokku

  • Marko Kiigajaani sõnutsi oli võit Thunderi üle eriti magus seepärast, et vastaste mängiv treener on pärnakas Aleksei Galkin, ja sellist üllatust, millega Üksjalgvärav hakkama sai, pole Eesti rannajalgpallis juba aastaid juhtunud.
  • Tõrvatilk meepotis on 2100eurone osalustasu. “Kindlasti on see üks põhjusi, miks meistriliigas on tänavu vaid viis meeskonda,” arvas Kiigajaan.
  • Esiliiga turniiril näitas suurepärast mängu Chromtex, kes kaheksa tiimi seas tuli esikohale. “Meil oli kolm head meest puudu ja ise küll ei arvanud, et nii hästi läheb, aga õnneks olid meie mehed tasemel,” rääkis tiimi eestvedaja Raido Tsukker.

Ehkki sinistes särkides kodulinnamehed jäid avavoorus mullustele tšempionidele alla, valmistati teises matšis üllatustulemus.

FOTO: Elin Hein

Tänavu näeb ­Pärnus kõvasti rannavutti: kui mullu jagus etappe ka pealinna Nõmmele ja Kakumäele, siis tänavu mütatakse üksnes suvepealinna liival. Nädalavahetuse avaetapil esinesidki kohalikud satsid kodupubliku toel vägevalt: meistriliigas mängiv BSC Üksjalgvärav/Elementmaster alistas mulluse hõbeda ja esiliigaturniiril võidutses Chromtex.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Ehkki kõrgemal tasemel mängiv Üksjalgvärav pidi avavoorus tunnistama valitseva meistri SK Augur/Enemati 11:5 paremust, alistati teises mängus mullune hõbe Thunder/Häcker 3:2. Auguri väravasuul seisab pärnakas Rauno Rahnik.

Üllatusvõidu tulemusena jäid etapist vaid head emotsioonid: mehed ei suutnud näolt naeratust kuidagi pühkida ja võidutants võis alata. Mullu ei saanud viienda koha teeninud pärnakad noile kahele kuidagi vastu.

Tagasi üles