Galerii: suvepealinna plaažil selgusid rannavollemeistrid

  • Medaleid teeninud sportlased olid pea iga etapp kohal ja enne finaali oli kõik veel lahtine, kes üldarvestuses triumfeerib.
  • "Rõõmu teeb noor Kais (Kaur Erik, M. P.), kes nüüd on saalimeeskonnaski sees. Tuli kahekordseks noorte meistriks ja nüüd mängib Rasmus Meiusega täiskasvanute meistrikatel. Tema tulek on väga positiivne: eks isa tee nendega kõvasti tööd ka.”
  • Järgmisel aastal mõeldakse asukoha vahetamisele, kuna Aloha juures jätab olukord soovida: sealsed võrgupostid on ajast ja arust.

Pärnumaa meistrivõistlused rannavolles.

FOTO: Urmas Luik

Pärnumaa rannavolle meistriteks tulid meestest Karel Pais ja Ragnar Pähn, naistest Triin Treiblut ja Airi Lääne.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Võistluste peakohtunikule Mehis Merilainele valmistas rõõmu, et meeste kõrval selgitati üle pika aja parimad naised. Küll oodanuks ta suuremat osavõttu noorte seas.

“Arutasime uue spordiliidu juhi Kaisaga (Kirikal, M. P.), et katsume järgmisel aastal mõne etapi noortelegi teha,” arutles ta. “Noori ootaks rohkem randa. Vaatasin just, et Tartus ja muudes kohtades on neid rohkem. Aga tuleb tunnistada, et Eestis on turniire väga palju, eks paljud käi suvel töölgi.”

Tänavu mängis ilmataat võrkpalluritele mäkra ja kaks esimest etappi tuli ära jätta. Mehed võtsid mõõtu neljal ja naised kahel etapil. Koguneti esmaspäeviti.

Tagasi üles