Kevin Saar krooniti viiendat korda Eesti meistriks

Pärnu motoklubi esinumber, kahekordne Euroopa meister Kevin Saar-

FOTO: MX Mania

Viimase kahe aasta quadracer'ite motokrossi Euroopa meister ja tänavune EM-sarja liider Kevin Saar kindlustas Aravete krossirajal Eesti meistrivõistluste eelviimasel etapil viienda järjestikuse tšempionitiitli.

Pärnu motoklubi 19aastane liige pani oma paremuse maksma juba kvalifikatsioonis, kus sõitis järgnevatest vähemalt kolm sekundit kiirema ringiaja. Esimeses võistlussõidus läks Saar liidriks kohe avaringil ja kimas konkurentidelt eest ning võttis kindla võidu terve sõidu teisel koha püsinud Priit Järvloo (Sõmerpalu MK) ees. Teises sõidus kordas pärnakas edu taas.

Kokkuvõttes teenis Saar 50 silma ja kuna Pärnu motoklubi liige on tänavu võitnud kaheksast sõidust seitse ning tema konkurentidel on olnud siiani kõikuvate tulemustega hooaeg, siis kindlustas Saar endale Aravetel meistritiitli.

Q100 klassis võidutses mõlemas sõidus Tanel Põdra (Pärnu motoklubi), Mihkel Salujõe (HRC Eesti Racing Team) ja Karl-Robin Rillo (RedMoto Racing) ees. Kaherattaliste tsiklite 40+ klassis võidutses Edmund Tänavots (Pärnu MK), teiseks tuli Lauri Politanov (Kohila MK) ja kolmas oli Kristjan Kamberg (Star Racing).

Eesti meistri- ja karikavõistluste finaal toimub 1. septembril Lange motokeskuses.

Tagasi üles