Töökonverentsi avasid tipptegijate ülestunnistused

Konverentsi esimesed ülesastujad Aleksander Tõnnisson (vasakult), Triin Lõhmus ja Mattias Lepp ehmatasid kuulajaid ausate ülestunnistustega, mida keegi oodata ei osanud. Mitte tihti ei julge tipptegijad tunnistada oma läbipõlemist.

FOTO: Maido Parv

Pärnu keskraamatu­kogu suur saal ja osa õuealast oli eile edumeelsete ettevõtjate, idufirmaliste päralt. Algas tööfestivali Future Co konverentsipäev ja seda üsna üllatava ettekandega.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Triin Lõhmus Tartu tehnoloogia­ettevõtete kogukonnast tõi endaga lavale nutika taimekasvatusega tuntuks saanud ettevõtte rajaja Mattias Lepa ja Aleksander Tõnnissoni idufirmade kiirendist Buildit. Selmet oma edulugu jutustada, võtsid mehed mikrofoni ja rääkisid pea 100 äriinimesele läbipõlemisest. 

Tõnnisson jõudis surnud punkti üsna hiljuti, on praeguseks loobunud firmajuhi kohast ja otsib hoopis järgmist väljundit. Ta tunnistas, et enne seda kogemust kuulus temagi inimeste hulka, kes läbipõlemise teemat tõsiselt ei võtnud, arvates, et kui pisut enam trenni teha ja natuke tervislikumalt süüa, mured lahenevad.

Tagasi üles