Motopoisid kihutasid Pühajõe rajal mehiselt

Noored motomehed sööstavad rajale.
Noored motomehed sööstavad rajale. Foto: Rauno Kais

Olerexi Eesti noorte motokrossi karikasarja eelviimasel etapil Ida-Virumaal Pühajõe rajal selgus paremus seitsmes arvestuses.

Kõige nooremate motomeeste klassis 50 PW/Mini napsasid kaksikvõidu Pärnu poisid: esimese auhinna vääriliselt kihutas Vihur Motorspordi klubi kasvandik Theo Kolts, teiseks tuli Markus Rotmeister Pärnu motoklubist ja kolmas oli Steven Eugen Tiitso (AYR Racing Team).

Juunioride 85 ccm masinaklassis oli kiireim Romeo Pikand (Viljandi VMK), Tristan Loob sai Pärnu parimana viienda koha. 65 ccm klassis võitis etapi Gregor Kuusk (Redmoto Racing). 50 ccm A-grupis tuli esimeseks Lucas Leok (Sõmerpalu MK) ja B-grupi võidu viis Venemaale Stefan Dorogin.

ATVde võidukihutamisel saavutas nooremate grupis esikoha Karl Koho (Äksi39 Team) ja vanemate poiste seas osutus kiireimaks Pätrik Ilm (Apex).

Eesti noorte karikavõistluste viimane etapp sõidetakse 7. septembril Jõgeva külje all Linnamäe rajal.