Kergejõustiku esivõistluste medalid tulid hädasid trotsides: kes oksendas, keda vaevas vigastus

  • Erik Jagor oksendas pärast finišeerimist. “Keha miskipärast reageerib nii, kui ma ei anna endast kõike.”
  • Tõkkejooksja mõlgutab spordist loobumise mõtteid. "Varsti oled 35 ja siis avastad: ohoo, mis nüüd edasi teha? Medalid on olemas, aga mis ma nendega peale hakkan? Muu elu on praegu pausil."
  • Tänavuse hooajaga on Rivar Tipp ülirahul, sest paar aastat ta ei teinud üldse sporti. “Praegu on tagasitulekuaasta ja kui joosta isiklik rekord, siis tuleb rahul olla."

400 meetri tõkkejooksjatel oli poodiumil lõbu laialt: vasakult vennad Erik ja Jaak-Heinrich Jagor, paremal pronksimees Karl Erik Nazarov.

FOTO: Raul Mee

Hooaja tähtsaimal kodusel mõõduvõtul pingutasid Pärnumaa kergejõustiklased sedavõrd, et üks sportlane pidi pärast kuldmedali teenimist teisest alast loobuma. Teine atleet lasi pärast päästvat lõpujoont maos olnu tartaanile.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Tallinnas Kadrioru staadionil kergejõustiku Eesti meistrivõistlustel võitsid kohalikud sportlased kaheksa medalit, neist kaks kulda.

400 meetri tõkkejooksus pakkusid põneva staadioniringi vennad Jagorid: poodiumi kõrgeimale astmele kerkis vanem veli Jaak-Heinrich (50,66), vägeva lõpuspurdi teinud ja vahetult enne finišijoont Karl Erik Nazarovist (51,48) mööda kimanud Erik (51,24) sai kaela hõbeda.

“Andmist oli, aga mina ja Jaak jooksime alla oma võimete,” hindas Erik. “Horvaatias (Euroopa võistkondlikel meistrivõistlustel, M. P.) oli meil minek tunduvalt parem, sinna läks meie teravus.”

Tagasi üles