Vaprus jäi alla Tammeka duublile

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond pidi esiliiga turniiri 27. vooru mängus tunnistama võõrsil Tartu Tammeka U21 tiimi paremust. Arhiivifoto. Foto: Mailiis Ollino

Taaralinna meeskond asus Magomed Akhmedovi tabamusest 13. minutil mängu juhtima, kuid Vapruse edurivimees Ronaldo Tiismaa viigistas 35. minutil penaltipunktilt ja vaheajale mindi viigiseisul.

Teisel poolajal sai Akhmedov veerandtunnise mängu järel kirja oma teise tabamuse. Kümmekond minutit enne lõpuvilet suurendas Mart Paul Preiman kodumeeskonna edu kaheväravaliseks ja 3:1 mäng lõppeski.

Vähemalt homseni saab Vaprus nautida turniiritabelis teist kohta: 27 matšiga kogutud 51 punktiga hoitakse kahepunktilist edu FC Flora U21 tiimi ees, kelle 27. vooru mäng Tallinna Kalevi U21 meeskonnaga toimub esmaspäeval. Liider on 66 punktiga Tallinna Legion. Neljandal real paikneval FC Elval on 25 mängust 46 punkti. 27. vooru mängus kohtuvad Legion ja Elva.

Vapruse järgmine matš on 12. septembril, kui kodus võõrustatakse FC Levadia U21 meeskonda.