Vaprus tõusis võidu järel taas üleminekumängude kohale

Vapruse järgmine mäng on laupäeval Rakveres sealse Tarvaga.
Vapruse järgmine mäng on laupäeval Rakveres sealse Tarvaga. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond pööras esiliiga 31. voorus Kohtla-Järvel kaotusseisu võiduks ja tõusis vähemalt täna õhtuni turniiritabelis taas teisele kohale.

Vaprus jäi Kohtla-Järve Järve vastu 20. minutil kaotusseisu, ent suutis veerand tundi hiljem Rasmus Ilvese väravast viigi jalule seada.

Poolajalt naastes jagus pärnakatel rohkem tahtmist ja täpsust ning mängu 58. ja 75. minutil oli resultatiivne kapten Kristen Saarts, kelle väravatest teenis Vaprus 3:1 võidu.

Kaevurite linnast teenitud kolm punkti lennutasid Vapruse turniiritabelis täna õhtuni viiendalt kohalt teisele. Täna mängivad omavahel Pärnu meeskonna lähimad konkurendid Tallinna FC Flora U21 tiim ja FC Elva ja vähemalt üks neist läheb Vaprusest tabelis mööda.

Pärnu tiimist võib tabelis mööduda Tartu Tammeka U21 meeskondki, kes pallib linnarivaal Welcoga.

Eilse võiduga FC Levadia U21 esinduse üle tagas uueks hooajaks meistriliiga pääsme Tallinna Legion. Pileti eest üleminekumängudele meistriliigas eelviimasena lõpetava meeskonnaga konkureerivad pärnakad ja Elva meeskond.