Poseidoni vutipoisid triumfeerisid noorte rahvaliigas

Pärnu JK Poseidon.
Pärnu JK Poseidon. Foto: Erakogu

Selle aasta noorte rahvaliiga trofee said taeva poole tõsta Pärnu JK Poseidoni poisid, kes finaalis Sindi staadionil alistasid Saue JK 4:3.

Pärnakad asusid küll 23. minutiks 2:0 juhtima, kui mõlemal korral tegi skoori Karl Kielas, aga järgneva 20 minuti jooksul leidsid sauekad kahel korral väravavõrgu üles ja viigistasid 2:2.

Oliver Rätsep viis kodumeeskonna 56. minutil taas juhtima, kuid viis minutit hiljem oli seis jälle viigis. Punkti pani mängule 66. minutil Kielas, kes kolmanda väravaga tegi kübaratriki ja viis Poseidoni 4:3 võidule.

Finaalis mängisid Priit Vallapi juhendatava Pärnu tiimi eest Martti Tarsalainen, Karl Kielas, Uku Tominga, Oliver Rätsep, Jan Erik Gerne, Henri Talts, Kristjan Link, Amiran Knjazevitš, Randar Rätsep, Kris-Aller Kusmin ja Kennert Rannama.

Noorte rahvaliigast võttis tänavu osa 20 võistkonda. Varem on selle võitnud Suure-Jaani United (2016), JK Vändra Vaprus (2017) ja Harju JK Jüri (2018).