Vändra teenis liiga tippväravaküti toel hooaja 20. võidu

Martin Pärn skooris Võru meeskonna vastu kaks korda.
Martin Pärn skooris Võru meeskonna vastu kaks korda. Foto: Kristel Lepik

Vaid kolme varumehega Võrru reisinud Vändra Vapruse vutiklubi võitis esiliiga B-tasandi 33. voorus 3:0 sealset Heliost.

Vändrakad läksid 50 pealtvaataja ees juba kuuendal minutil juhtima, kui võrku sahistas Rasmus Alles. Viis minutit enne avapoolaja lõppu tegi seisuks 2:0 liiga parim väravakütt Martin Pärn. Sama mees skooris 72. minutilgi, kui realiseeris penalti ja tähistas hooaja 35. tabamust.

Kolm vooru enne liiga lõppu võib juba üsna kindlalt öelda, et parima väravaküti tiitel rändab tänavu Vändrasse, sest paremuselt teine skoorija Oliver Jürgens, kel koos 28 väravat, suundus pallima Itaaliasse. Kolmandal kohal asub 23 tabamusega Jürgensi klubikaaslane, Nõmme Unitedi pallur Robi Saarma.

Tabeli tipp (mängude arv):

1. Nõmme United 73 (32)

2. Vändra 64 (33)

3. Nõmme Kalju U21 61 (33)

4. Pärnu jalgpalliklubi 53 (32)

5. Viimsi JK 49 (32)

Pärnakad mängivad 33. vooru matši homme, kui võõrustavad koduväljakul liiga viimast Põhja-Tallinna Voltat.