LAUPÄEV, 26. oktoober

Lõõtsa- ja akordionimängijad lõpetavad festivali kontsertesinemistega.

FOTO: Urmas Luik

TEATER

Endlas
kl 12 seikluslik lastelavastus “Doktor Dolittle” (suures saalis),
kl 19 draama “Märter” (Küünis),
kl 19 draama “Elu ja armastus” (suures saalis).

KONTSERT

Kontserdimajas
kl 19 “Ilu ja valu”. Pärnu linnaorkester, Theodor Sink (tšello). Dirigent Kaspar Mänd.

Eliisabeti kirikus
kl 16 “Musica sacra”. Repoo Ensemble: Roomet Jakapi (hääl), Leonora Palu (flööt), Aare Tammesalu (tšello), Jorma Toots (klaver), Andrus Kallastu (klaver). Kavas Carter, Kallastu, Wagner, Xenakis.

ÖÖKLUBI

Ööklubis Püramiid
“Month Ends in Pyramid”. DJ Taavo Soodla.

Ööklubis Vaarikas
kuulõpupidu “500”. DJ Andrus Pirso.

Öölokaalis Kassa
“Kassapere valik”. DJ Peeter Kukk.

Klubis Globe
“Silent Disco”. DJd Andres Puusepp, Iwess.

LÕBUSTUS

Kuursaalis
ansambel Topeltmäng, DJ Marko Pille.

Trahteris Postipoiss
kl 21 ansambel Coverbeat.

Vanas Citis
kl 16 Oktooberfesti mälumäng.
18–3 stiilipidu vol. 2 “Oktooberfest”.

Willy baaris
kl 12 sassiturniir individuaalses arvestuses.

Puhvetis A.P.T.E.K.
“Recharge”. Trigga.

Kõmsi rahvamajas
kl 20 hooaja avapidu.

Tervise kultuurikeskuses
kontsert: kl 17 lõõtspillide ühisorkester, kl 19 akordionite ühisorkester. Kl 20.30 tantsuõhtu. Ansambel Hyvinkään Harmonikkakerho.

TEADE

Jututuba
kl 14 Metsa 10. Külaline Iris Ruut.

SPORT

Spordihallis
kl 17 Eesti-Läti korvpalliliiga: Pärnu Sadam – BK Ogre.

NÄITUSED

Pärnu muuseumis
püsiekspositsioon „11 000 aastat ajalugu – elamusi vanast ajast“.
Näitus “100+100, Pärnumaa omavalitsused”.
Näitus “Sõja kaja – 75 aastat Pärnu südalinna hävitamisest II maailmasõja käigus”.
Avatud T–P 10–18.

Uue kunsti muuseumis
Eesti akvarellistide ühenduse aastanäitus “Akvarelli petlik kergus”.
Ljudmilla Swarczewskaja tekstiilinäitus “Piiramatu silmapiir”.
Eesti arhitektide liidu kuraatornäitus “Liginull”.
Avatud iga päev 9–19.

Linnagaleriis raekojas
Ardo Sägi ja Jaanus Eensalu näitus “Mehed Pallasest”.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.

Kunstnike majas
Al Paldroki näitus “Meeletempel”.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.

Endla teatrigaleriis
Herald Eelma isikunäitus “Avatud värav”.

Keskraamatukogu
1. korruse galeriis Sulev Kasvandiku kogudel põhinev näitus ““Kalevala” kunstis”. Virumaa koguja Samuel Golombi koostatud näitus “Concerto grosso – kontsert postmargile ja orkestrile, op 1, 1582–2017”.
Trepigaleriis Marelle Kaelepi näitus “Kõik universumi saladused on peidetud meie endi kehadesse”.
Lasteosakonnas raamatunäitused “Elas kord üks muinasjutt”, “Muheda pintsliga kunstnik Edgar Valter”.

Pernova loodusmajas
näitus “Mereranna aarded” ja kerakino filmiseanss “Avastusretk korallidele”.
Avatud iga päev.

Nooruse majas
Pärnu kunstiklubi näitus “Pärnumaa pärl – Ermistu”.

Café Grandis
Tiina Ojaste maalinäitus „Imelugu“.

TÜ Pärnu kolledžis
Haapsalu graafilise disaini festivali näitus “Eesti kultuuriplakat 2019”.

Pärnu haigla
2. korruse galeriis Ottó Kaiseri ja Imre Kinszki näitus “Budapesti lood”.
Taastusravi- ja heaolukeskuse galeriis 2. korrusel Elen Palootsi fotonäitus. Saksa tehnoloogiakooli kujundaja eriala õpilaste tööd.
Kohvikupealses galeriis 2. korrusel Anneli Salgu ja Heli Künnapuu fotonäitus  “Palved ja palveveskid maailma katuselt, Himaalajast”.
Fuajees Pärnu Mai kooli 4.d klassi õpilaste näitus.

Tagasi üles