iDeal kampaania

Galerii ⟩ Rõõmsad tantsulapsed andsid täismajale kireva etenduse

Reedel Pärnus Nooruse majas Studio Happy Dancersi tantsu- ja spordikooli jõulukontserdil näitas laval oskusi 130 õpilast.

Noored tantsusõbrad astusid viiendat korda toimunud aastalõpuetendusel üles eri kavadega, kes akrobaatika, kes disko- või show-tantsuga. Samuti sai näha lastefitnessi ja kõige pisemad mudilased näitasid, mis siis juhtub, kui doktor Ave tuleb patsiente ravima.

Publiku ette astusid Vertical Fitnessi tantsustuudio õhuakrobaadid, kes esitasid soolo- ja duubelkava laes rippuval rõngal.

Kontserti käis kaemas jõulutaat koos kahe suure kingikotiga, milles jätkus üllatusi kõigile. Kingipakist leidis nii magusat kui praktilist.

Igal jõulukontserdil kuulutab tantsu- ja spordikool välja kõikide rühmade lemmiklapsed, valiku teevad iga grupi õpilased ise. Loosikasti pannakse teiste meelest kõige toredama, lahkema, abivalmima ja tublima lapse nimi.

Poolteisetunnisel kontserdil, mida oli vaatama kogunenud üle paarisaja inimese, esinesid kolme- kuni 18aastased. Koolis tegutseb kümme rühma kahe treeneri juhendamisel.

Järgmisel, kevadkontserdil kuulutatakse aga välja kooli tulevikulootused ja siis saavad oma valiku tublimate seast teha treenerid.

Tagasi üles