Sadama korvpallimeeskond võttis kodusaalis TalTechilt revanši

Pärnu Sadama korvpallimeeskond.
Pärnu Sadama korvpallimeeskond. Foto: Lilli Tölp

Pärnu Sadama korvpallimeeskond alistas Eesti-Läti ühisliigas koduväljakul TalTechi 94:82.

Ivars Žvigursita pallinud Pärnu meeskond võitis esimese poolaja 42:38. Puhkepausilt naasnuna sattusid suvepealinlased hoogu ja kõmmutasid kolmandal veerandajal koguni 27 silma. Pärnakate edu paisus enne viimast veerandaega üheksa punktini (69:60).

Otsustaval veerandajal tegid Heiko Rannula hoolealused viie minutiga 15:8 spurdi ja eduseis suurenes juba 16 punktini. Edu käest ei antud ja nõnda kirjutati tabelisse kümne kaotuse kõrvale kaheksas võit. Avaringis jäädi TalTechile alla 83:94.

Pärnul kogus viis mängijat kahekohalise arvu punkte: Lauris Blaus viskas 21, Marko Stojadinovic ja Siim-Markus Post 20, Märt Rosenthal 13 ja Sten Saaremäel 11 silma.

Pärnakas Kris Killingu juhendatava TalTechi tiimi resultatiivseimad olid 21 punktiga Oliver Metsalu ja Gregor Arbet.

Sadam hoiab tabelis viimast play-off'i kohta ehk kaheksandat. TalTech on 15 tiimi hulgas 13.

Pärnu mängib järgmise matši võõral väljakul, kui järgmisel pühapäeval madistatakse Tartus sealse ülikoolimeeskonnaga. Pärast seda tuleb neli kodumängu järjest.