Pärnu võrkpalliklubi alistas viiegeimilises lahingus tabelinaabri

Pärnu resultatiivseim oli 22 punktiga Taavet Leppik.
Pärnu resultatiivseim oli 22 punktiga Taavet Leppik. Foto: Tairo Lutter

Pärnu võrkpalliklubi teenis Credit24 meistriliigas võidulisa, kui alistas kodusaalis 3:2 Jekabpilsi Luši.

Pärnu võitis avageimi 25:20. Teises juhiti 25:24, ent kaotati 25:27. Kolmas geim osutus põnevaks, ent kaldus 25:23 lätlastele. Neljandas olid Avo Keele hoolealused selgelt paremad ja viisid 25:14 geimivõiduga mängu otsustavasse vaatusesse. Huvitav matš lõppes 15:13 pärnakate geimivõiduga.

Seejuures olid viiendal tabelireal paiknevad pärnakad kaks esimest lahingut koht kõrgemal asuvatele Luši mängijatele alla jäänud. Pärnul on nüüd 26 ja Lušil 35 punkti.

Suvepealinlaste protsent oli parem nii rünnakul (45 vs. 38) kui vastuvõtul (64 vs. 49). Meie mehed panid koguni 21 blokki ja teenisid üheksa silma ässpallingutest. Lätlastel olid samab numbrid 15 ja neli.

Pärnu tulemuslikem oli 22 silmaga (+15) Taavet Leppik. Kristaps Platacs ja Eder Levi Kock lisasid 17 punkti (+1 ja +13).

Pärnu järgmine mäng tuleb neljapäeval, kui kodusaalis võõrustatakse Saaremaa võrkpalliklubi.