Pärnu Sadama korvpallimeeskond püsis Eesti-Läti ühisliiga mängus BC Kalev/Cramo tempos esimese veerandaja jagu. Siis vajutas nimekas vastane gaasi põhja ja läinud ta oligi: lõpuvile kõlades näitas tabloo pealinlaste 49punktist paremust.

Pärnu fännid hulgasid rõõmsalt mängu alguses, kui Ivars Zvigursi läbimurre viis suvepealinlased 2:0 juhtima. Pärnakad said eduseisu nautida poolteist minutit, kui Kalev/Cramo 3:2 ette läks. Pärnakate kõva vastuhakku jätkus pea avaveerandi lõpuni, mille nimekas vastane kallutas lõpuks enda kasuks: 27:16.

Teisel veerandil kärises vahe aina suuremaks ja poolajapausile mindi Kalev/Cramo 19punktises eduseisus (55:26). Kolmandal veerandil libises pealinna meeskond veel kaugemale ja otsustav mänguveerandi algul oli tablool 80:46. Nii jäi kalevlaste ülesandeks vormistada viimase kümne minutiga oma ülekaal ja protokolli läks kirja nende võit 107:58.