Sisukord
Sport
Postimees

Matimehed naasid mälestusvõistlustelt kopsaka medalisaagiga

1 min lugemist
Pärnumaa esindajad mälestusvõistlustel. FOTO: Erakogu

Laupäeval toimusid Kohtla-Järve spordihoones 40. Avo Talpase mälestusvõistlused Kreeka-Rooma maadluses, kus võistlesid nii täiskasvanud kui kadetid.

Pika traditsiooniga mõõduvõtul madistas kahel matil 97 vägilast nii Eestist, Lätist, Leedust kui Valgevenest. Kohal olid kõik kolm Pärnumaa klubigi: maadlusklubi Leo, Lihula raskejõustikuklubi Leola ja Vändra Suure Karu Pojad. 

Pärnu klubi Leo oli esindatud nelja sportlasega ja kõik naasid medaliga. Täiskasvanute seas saavutas esikoha Randel Uibo (–77 kg) ja Robyn Paulberg oli pronksil Talpase võistluskaalus ehk kuni 82kiloste vägilaste seas. Kadettidest saavutas Raimond Uibo kuni 71kiloste hulgas hõbeda ja Silver Tagu pronksi (–48 kg).

Vändra tiimile tõi Mario Mägisalu kuni 60kiloste täiskasvanute seas kulla, Jürgen Silling oli kuni 77kiloste arvestuses viies. 

Lihula tiim sai kõiki karva medaleid: Eerik Pank noppis kuni 110kiloste kadettide seas kulla ja oli kuni 130kiloste täiskasvanute hulgas pronksil. Stefan-Lauri Mölder saavutas kuni 60kiloste kadettide arvestuses hõbeda. Martin Mägist (–71 kg) oli viies. 

Seotud lood
    21.02.2020 24.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto