Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vutihooaeg algas võidu ja kahe viigiga

3 min lugemist
  • Pärnu Vapruse ründaja lõi avamängus värava, ent sai vigastada.
  • “Teisel poolajal kogusime end ja võimalusi kogunes küllalt, et kolm punkti saada, ent me ei löönud väravaid ära," nentis viigiga leppinud PJK peatreener Igor Prins.
  • Ainsana maitses võidurõõmu Vändra Vaprus. “Väga keeruline matš, kuna vastasvõistkond kaitses oma värava ees lausa kümne mehega. Meil võttis aega, et see müür seal lahti muukida,” tunnistas Vändra loots Ranet Lepik.
Valgetes särkides Pärnu jalgpalliklubi alustas esiliigahooaega viigiga mulluse hõbedasatsi FC Flora vastu. FOTO: Urmas Luik

Pea neljakuine jalgpallipaus on läbi ja taas pandi Eesti meistrivõistlustel pall mängu. Siinsetele fännidele läheb ilmselt enim korda tugevuselt teine tase ehk esiliiga, kus pallib koguni kolm Pärnumaa satsi – Pärnu Vaprus, Pärnu jalgpalliklubi (PJK) ja Vändra Vaprus.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Esimesena astus võistlustulle mullugi samas liigas pallinud Pärnu Vaprus, kes võõral väljakul viigistas 2:2 FC Elvaga. Tulises mängus jagas kohtunik suisa 11 kollast ja kaks punast kaarti. Pärnu tuli kahel korral kaotusseisust välja ja viigistas alles 89. minutil, kui penalti realiseeris Ronaldo Tiismaa.

Pärnu Vapruse peatreeneri Taavi Midenbriti sõnutsi oli matš avavoorule kohane: mõlemad tiimid tegutsesid rabedalt ja mänguilu nappis. “Keegi pole veel ­õiget mängurütmi leidnud, aga mind üllatas kiire tempo. Kaks võrdset võistkonda ja viik oli aus tulemus. Meile oli see magusam, kuna viigistasime matši lõpus,” võttis loots mängu kokku.