Kolmest Pärnumaa vutisatsist kogus põrgukuumuses punktilisa vaid Vändra Vaprus

Vändra Vaprus.
Vändra Vaprus. Foto: Urmas Luik

30kraadises leitsakus mängiti kuuenda vooru vutimatše esiliigas ehk tugevuselt teisel tasemel. Kolm Pärnumaa satsi teenisid kamba peale kolm punkti.

Vägevalt esines koduväljakul mänginud Vändra Vaprus, kes jäi küll esimese 15 minutiga Tallinna FCI Levadia U21 tiimi vastu 0:2 kaotusseisu, ent suutis Kristen Kähri, Rainer Peipsi ja Martin Pärna väravatest 3:2 võita.

Pärnu Vaprus mängis võõrsil liiga liidri Maardu linnameeskonnaga ja läks juba 69 sekundil juhtima, kui vastaste keskkaitsja Klimentii Boldõrev lõi omavärava. Paraku skooris mullu meistriliigas pallinud Maardu 53. ja 83. minutil ja võitis 2:1.

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) madistas Tartus sealse Tammeka duubelrivistusega ja pidi vastu võtma 1:6 kaotuse. Ükski pärnakas jalga valgeks ei saanud, sest tartlane Tanel Tammik lõi 79. minutil omavärava.

Pärnu Vaprus on kümne meeskonna seas kolmas, Vändra neljas ja PJK kaheksas.

Pühapäeval mängib PJK suvepealinnas Maarduga, Pärnu Vaprus pealinnas Levadiaga ja Vändra võõrsil Tartuga.