Koduväljakueelis ei toonud Vändra Vaprusele ega Pärnu jalgpalliklubile punktilisa

PJK vs. Vändra Vaprus.
PJK vs. Vändra Vaprus. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Jalgpalli esiliigas kaotasid täna koduväljakul nii Vändra Vaprus kui Pärnu jalgpalliklubi (PJK).

Kuuendal kohal paiknenud Vändrale sõitis külla tabeli seitsmes FC Elva. Vaprus läks küll avapoolajal Aare Avila ja Toomas Mangussoni väravast 2:0 juhtima, ent teisel üleminutil lõi Devid Lehter ühe tagasi. Poolajapausilt naasis isukamalt Elva ja Lehteri pealöögist oli 49. minutil seis viigis. Kolm minutit hiljem lõi Oliver Ojala omavärava ja Vändra sai valusa 2:3 kaotuse.

PJK madistas Rannastaadionil tabeli teise, Nõmme Unitediga ja kaotas avapoolaja 0:2. Risto Pärnat suutis 51. minutil penaltist ühe tagasi lüüa, aga viimane sõna jäi lisaminutitel nõmmekatele, kes võtsid 3:1 võidu.

Ainsas eilses esiliiga matšis alistas Pärnu Vaprus 3:0 Tartu Tammeka.