Neljapäeva õhtul enne Vapruse-Maardu mängu tekkis Pärnus Rannastaadioni juurde korralik järjekord. Foto: Mailiis Ollino

Meeste jalgpalli esiliigas olid täna võistlustules kõik kümme satsi.

Kolmest Pärnumaa võistkonnast mängis koduväljakul vaid Pärnu Vaprus, kes madistas kodusel Rannastaadionil liiga liidri Maardu linnameeskonnaga. Esiliiga tippude heitlus meelitas tribüünidele 625 pealtvaatajat.

Maardu, kes esiliigas oli võitnud kümme matši järjest, läks 30. minutil juhtima, kui värava lõi Vadim Mihhailov. Seis oli viigis kaks minutit hiljem, kui Ander Paabuti söödu suunas väravasse Tõnis Vihmoja.

56. minutil mängis Pärnu kaitsja Uku Kõrre oma karistusalas käega ja Ilja Zelentsov viis penaltist Maardu taas juhtima. Publiku marulisel toetusel suudeti siiski mängu lõpuks kolm punkti koju jätta: 82. minutil lõi palli postipõrkest raamide vahele vahetusest sekkunud Kristen Saarts ja 86. minutil tegi vägeva soolo Enrico Veensalu.

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) mängis võõral väljakul tabeli teise Nõmme Unitediga ja jäi 0:4 alla.

Vändra Vaprus kaotas pealinnas FCI Levadiale 1:3. Vändrakate värava sai kirja Toomas Eier.

Pärnu Vaprus hoiab tabelis kolmandat, Vändra kuuendat ja PJK üheksandat kohta. Pärnumaa satsid lähevad uuesti võistlustulle pühapäeval.