PJK ja Pärnu Vaprus teenisid võidulisa

PJK alistas kodustaadionil FCI Levadia 2:0.
PJK alistas kodustaadionil FCI Levadia 2:0. Foto: Lilli Tölp

Meeste jalgpalli esiliigas astusid täna võistlustulle nii Vändra kui Pärnu Vaprus ja Pärnu jalgpalliklubi (PJK).

PJK võõrustas Rannastaadionil 180 pealtvaataja ees Tallinna FCI Levadia U21 satsi. Pärnakad läksid juba kolmandal minutil juhtima, kui võrku sahistas ründaja Kein Makovei. Sama mees vormistas 85. minutil lõppskoorigi.

Vändra madistas kodustaadionil FC Flora U21 tiimiga ja pidi vastase 3:1 paremust tunnistama. Vändrakate tabamuse eest hoolitses 43. minutil Rainer Peips. 54. minutil oli Vändral suurepärane võimalus 2:2 viigistada, ent Martin Pärn ei realiseerinud penaltit.

Pärnu Vaprus heitles Tartus sealse Tammeka U21 võistkonnaga ja võitis 0:1 kaotusseisust, kui 57. minutil oli täpne Kristen Saarts ja 69. minutil Henri Hanson.

Pärnu Vaprus hoiab tabelis kolmandat kohta, Vändra seitsmendat ja PJK üheksandat.