Pärnu sõudjad jätkasid pealinnas edulainel

Poiste C-klassi ühepaadi esikolmik Oliver Hanson (vasakul), Robin Hunt ja Nikolai Kiradi. Foto: Robert Väli

Nädalavahetuseks Tallinna kogunenud sõudjad jätkasid peale avapäeva sõudeprindi meistrivõistlusi traditsioonilisel Harku regatil. Pühapäevalgi kogusid mõlema Pärnu sõudeklubi esindajad kuhjaga medaleid.

Noorsõudjad üle Eesti pingutasid 250–1000 meetril.

Poiste C-klassi (13–14aastased) ühepaadil näitas parimat minekut Pärnu sõudeklubi liige Robin Hunt, kolmandaks tuli tema klubikaaslane Nikolai Kiradi. Sama vanade tüdrukute paarisaeru kahepaadil ei leidunud vastast Pärnu sõudeklubi duo Lisete Männile - Bärbel Rõõmule.

Naiste ühepaadil oli 1000 meetril parim Greta Jaanson Pärnu sõudeklubist.

Tüdrukute C-klassi ühepaadi esikolmik Marie-Ann Grigorova (vasakul), Kaisa Olesk ja Bärbel Rõõm. Foto: Robert Väli

Tüdrukute B-earühma (15–16aastased) paarisaeru kahepaadil lõpetas teisena Pärnu Kalevi duo Laura Kallas - Isabel Padul.

Tüdrukute A-klassi ühepaadil võidutses Viljandi esindaja Helene Dimitrijev, edestades Pärnu sõudeklubi liiget Kelli Järvoja.

Poiste B-klassi paarisaeru kahepaadil tõusid poodiumi kõrgeimale astmele Narva noormehed Daniil Svetlanov ja Aleksei Nikitin. Teisena lõpetasid Cristopher Hein (Tallinna sõudeklubi) ja Roobert Harjus (Pärnu SK Kalev).

Poiste A-klassi ühesel võitis napilt viljandlane Leo Muiste, kolmandaks tuli Mark Kiradi (Pärnu SK).

Poiste C-vanuserühma paarisaeru kahepaadi 500 meetri distantsil kindlustasid regativõidu Pärnu sõudeklubi sportlased Robin Hunt ja Sebastian Orav. Teisena finišeerisid võitjate klubikaaslased Kert Allik ja Marcus Viks. Sama vanade tütarlaste ühepaadil oli kolmas Pärnu sõudeklubi esindaja Bärbel Rõõm.

Paarisaeru kahepaadil võtsid mõõtu segavõistkonnadki. 250 meetril kindlustas võidu Pärnu sõudeklubi esindus Mark Kiradi - Greta Jaanson.