Galerii ⟩ Tipptriatleet ja jooksugrupi liider näitasid konkurentidele kandu

Pärnu rannas eile õhtul toimunud rotiaasta jooksu viiendal etapil valitsesid taas Eesti trialoniparemikku kuuluv Timmo Jeret ja omanimelise jooksurühma eestvedaja Anu Piiroja.

Mõni päev tagasi Viljandi järvejooksul seitsmendana finišeerunud Jeret pani rannaliival joostud 3000 meetril parimad Pärnumaa võhmamehed veenvalt paika: 9.07,7ga lõpetanud Frodo tiimi liikmele järgnesid Martin Tarkpea ja Raio Piiroja, kelle aeg oli vastavalt 9.41,3 ja 9.45,3. Mõlemad esindavad Anu jooksutrenne. Ühtlasi tagas see tulemus kunagisele vutiässale 40aastaste meesveteranide seas esikoha.

Naiste võistlus kulges niisamuti kui eelmisel teisipäeval: võitis omanimelise jooksugrupi liider Anu Piiroja, aeg 11.00,3. Talle järgnesid 11.15,5ga sama grupi liige Mirtti Verbitskas ja 11.47ga spordiklubi Altiuse nooratleet Egle-Eliise Kurg.

Viimast korda joostakse sarja raames tänavu rannaliival 11. augustil, seejärel kolitakse kolmeks etapiks Raekülla. Siiski õnnestub liduda veel rannaski: 14. augustil korraldab klubi Tervisesport seal meremiilijooksu.

Tulemused

3000 meetrit

Meeste üldarvestus: 1. Timmo Jeret (9.07,7), 2. Martin Tarkpea (9.41,3), 3. Raio Piiroja (9.45,3).

Noormehed: 1. Marwin Joseph Virkus (11.13,1), 2. Aksel Hambidge.

Poisid: 1. Markus Kaljur (11.32,7), 2. Joosep Käär, 3. Jesper Roman.

Veteranid I: 1. Raio Piiroja (9.45,3), 2. Janos Usin, 3. Vahur Mäe.

Veteranid II: 1. Vello Lillipuu (10.42,1), 2. Joe Lepp, 3. Neeme Teearu.

Veteranid III: 1. Maido Kaljur (12.24,9), 2. Meelis Kukk, 3. Jüri Leesmäe.

Naiste üldarvestus: 1. Anu Piiroja (11.00,3), 2. Mirtti Verbitskas (11.15,5), 3. Egle-Eliise Kurg (11.47).

Naised: 1. Hanna Jeret (13.20), 2. Mari-Ly Mets, 3. Iiris-Simona Rao.

Neiud: 1. Cäroly Paatsi (14.16,8), 2. Helen Mändma.

Tüdrukud: 1. Egle-Eliise Kurg (11.47), 2. Laura-Liis Kaljur, 3. Lisandra Mäe.

Veteranid I: 1. Anu Piiroja (11.00,3), 2. Mirtti Verbitskas, 3. Kätlin Maiste.

Veteranid II: 1. Terje Vilberg (12.35,4), 2. Kitty Kubo, 3. Kadi Ruut.

Veteranid III: 1. Sirje Kõresaar (12.39,1), 2. Irja Bernard, 3. Tiina Aunis.

400 meetrit

Kaheksa- kuni kümneaastased poisid: 1. Sebastian Saar (1.14,6), 2. Uku-Markus Saaremägi, 3. Robin Roman.

Viie- kuni seitsmeaastased poisid: 1. Marlon Arik (1.32,3), 2. Kauri Kiviselg, 3. Mehto Mäe.

Kaheksa- kuni kümneaastased tüdrukud: 1. Elisabeth Kõiv, 2. Maria Kaljur, 3. Laura Maivel.

Viie- kuni seitsmeaastased tüdrukud: 1. Elise Aleksandra Peterson, 2. Elle-Marie Tart, 3. Carola Lauter

Andmed: klubi Tervisesport

Tagasi üles
Back