Krossisõitjad kihutasid Pühajõe rajal

Seenioride klassis võistlev Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi pani Pühajõe krossirajal oma paremuse maksma. Foto: Genadi Katenev

Eesti motokrossi TOP 200 karikasarja kolmandal etapil võistles Ida-Virumaal Pühajõe rajal 87 sportlast ja paremus selgitati kuues arvestuses.

Kõige kiiremate tsiklimeeste MX A-klassis oli parim Gert Krestinov klubist Motoextreme, teise koha saavutas Priit Rätsep (HRC Racing) ja kolmandaks tuli Indrek Mägi (Mägi Racing).

Seenioride võistlusel nautis võidurõõmu Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi, järgnesid Jaan Tang (KTL Racing) ja Priit Laur Linnamäelt. Võitja klubikaaslane Jüri Koger lõpetas krossi seitsmendal kohal. Õrnema soo konkurentsis teenis esimese auhinna Sõmerpalu piiga Krissu Konoplitski, teise koha saavutas Agnes Võsanurm Paikuse klubist ja kolmas oli Juta Saan (Kagu MK). Esimesena jäi poodiumilt välja Lisanne Lensment Tihemetsalt.

E-klassis võitis krossi Kenneth Kallasmaa (Motoextreme), teise auhinna vääriliselt kihutas Tihemetsa sportlane Erik Ohakas ja kolmanda koha sai Paul-Martin Mäetamm (Husqvarna). Paikuse klubi esindav Marek Trei oli 14. ja Tihemetsa motomehed Priit Talves, Jaanis Merila, Toomas Giske ning Kalmer Järimäe said vastavalt 10., 19., 21. ja 25. koha. D-klassis oli kiireim Rommi Semenov klubist Motoextreme. Paikuse võidusõitja Oliver Toomela lõpetas võistluse 11., pärnakas Aron Annerviek 12. ja Tihemetsa noormees Ilja Babenko 13. kohal.