Sadama korvpallimeeskond tõi Kadrinast turniirivõidu

Pärnu tiim Kadrinas.
Pärnu tiim Kadrinas. Foto: Kadrina Karud/Facebook

Hooajaks valmistuv Pärnu Sadama korvpallimeeskond heitles nädalavahetusel Kadrinas, kus nelja tiimi osalusel teenis turniirivõidu.

Mõõduvõtul lõid meistriliigast kaasa Pärnu ja Tartu, esiliigast kohalik tiim Karud ja teise liiga sats Viljandi. Pärnu alistas poolfinaalis kindlalt Viljandi ja läks finaalis vastamisi Tartuga.

Ehkki pärnakad kaotasid esikohamatšis poolaja 28:42, pandi paremus maksma viimasel 20 minutil ja mängu lõpus särasid tablool 74:66 võidunumbrid.

Pärnu eest käis platsil 11 meest, vaid Kaspar Suurorg ei teinud kaasa. Heiko Rannula hoolealustest osutus resultatiivseimaks Mihkel Kirves, kes 28 minutiga kogus 17 silma (visked 7/16). Viimati tiimiga liitunud Robert Valge kontole jäi 16 punkti. Märt Rosenthal lisas kümme ning Rannar Raap ja Lauris Blaus kaheksa punkti. Soome mängujuht Edon Maxhuni kogus üheksa punkti ja jagas seitse resultatiivset söötu. Neli punkti visanud Linards Jaunzems hiilgas 13 lauapalliga.

Nüüd on hooajaeelsed kontrollmängud mängitud. Eesti-Läti ühisliiga hakkab oktoobri alguses. Enne seda alustab Pärnu karikavõistlustel, kui veerandfinaalis minnakse vastamisi Rae Kossu ja Reinar Halliku korvpallikooli vahelise paari võitjaga.