Autosportlased teenisid Kehala krossil kolm auhinda

Mitsubishi Lancerit taltsutav Vändra võidusõitja Ainar Arula saavutas Kehala rallikrossil teise koha. Foto: Pille Russi

Sõiduautode rallikrossi Eesti meistrivõistluste neljandal etapil kihutas Lääne-Virumaal Kehala rajal 72 sportlast Eestist, Soomest, Lätist ja Leedust.

Kõige võimsamate autode Supercar-klassi finaalis tuiskas esimesena finišisse Arvo Kask klubist Yellow Racing, kannul Vändra tehnikaspordiklubi au kaitsev Ainar Arula ja Andri Õun (Reinsalu Sport).

Super 1600 konkurentsis võitis etapi Janno Ligur (Ligur Racing), teise auhinna teenis Siim Saluri (RS Racing) ja kolmandaks tuli Vändra autosportlane Janno Õis.

Juunioride võidusõidul oli Kehalas parim Martin Juga (Ligur Racing), teise pjedataaliastme hõivas võitja klubikaaslane Andreas Aulik ja kolmanda koha saavutas Erki Spordi värvides sõitev Marko Muru.

Selle aasta Eesti meistrid selguvad 3. oktoobril Lõuna-Eestis Kulbilohu rallikrossirajal.