Sisukord
Uudised
Paberleht

Galerii ⟩ Paikuse matkaõhtul mängiti tulega ja lennutati kaaslast kõrgustesse

2 min lugemist
Paikuse õhtune matkamäng P.Õ.M.M FOTO: Karoliine Aus

Eile õhtul toimus seitsmendat korda Paikuse õhtune matkamäng ehk P.Õ.M.M. Hilistel öötundidel aset leidnud retke korraldaja Marika Valter, kes magama sai kolme ajal öösel, tõdes, et õhtu oli väga meeleolukas ja edukas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Matkaõhtust võttis osa 15 kuueliikmelist meeskonda ehk kokku seikles eile Paikusel sadakond inimest. “Tahtjaid on viimasel ajal küll rohkem olnud, aga saame võtta vaid nii palju meeskondi, kui palju kontrollpunkte meil on,” märkis Valter, kelle sõnutsi on viimastel aastatel selgunud matkal osalejad loosi teel, sest ise seda valikut teha, kes peab välja jääma, on ääretult raske.

Kõige põnevama, ent seejuures raskeima kontrollpunktina nimatas Valter Paikuse spordikeskuse oma, kus ühele meeskonnaliikmeist tuli traksid selga panna ja seejärel said tiimikaaslased nöörist tõmmates juhtida õhus olevat inimest, kes omakorda pidi maast korjama tennisepalle, ise maad puudutamata. “Ülesande sooritamiseks oli vaja väga täpset ja läbimõeldud meeskonnatööd, aga ka jõudu,” tõdes korraldaja. 

19.09.2020 23.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto