Vapruse kolmekuune kaotuseta seeria sai lõpu

Pärnu Vaprus pidi üle pika aja vastase paremust tunnistama.
Pärnu Vaprus pidi üle pika aja vastase paremust tunnistama. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Jalgpalli esiliigas jäi Pärnu Vaprus võõral väljakul Tartu Tammeka U21 tiimile 1:2 alla.

Vaprus alustas Taaralinnas suurepäraselt, kui kümnendal minutil tegi Enrico Veensalu hea söödu kasti ja Henri Hanson suskas selle ühe puutega võrku. Tammekal oli vastus olemas veerand tundi hiljem, kui skoori tegi Tanel Tammik.

Teise poolaja lõpus käis mäng ühe värava alt teise alla, ent pikema kõrre tõmbas kohalik sats, kes võitis Dominic Laaneotsa 87. minuti tabamusest.

Pärnu tundis viimati kaotuskibedust 21. juunil, kui võõral väljakul alistuti FCI Levadia U21 tiimile. Seejärel teeniti 14 mänguga kümme võitu ja neli viiki.

Liigakaaslase Vändra Vapruse matš toimus eile, kui võõral väljakul oldi sunnitud tunnistama FC Elva 2:0 paremust. Pärnu jalgpalliklubi (PJK) tänane matš FC Flora U21 meeskonna vastu lükati pealinna mängija positiivse koroonaviiruse proovi tõttu edasi.