Sadama-nimeline suvepealinna korvpalli esindusmeeskond kaotas täna Pärnu spordihallis Eesti karikavõistluste veerandfinaali teises mängus 61:62 TalTechile, kuid kogus kahe mängu kokkuvõttes kuus silma enam ja pääses turniiril nelja parema sekka.

Veerandfinaali avalahingus alistas Pärnu Sadam pealinnas TalTechi spordihoones kodumeeskonna 80:73. Täna oli pärnakatel niisiis seitsmepunktine eduseis.

Poolfinaalis läheb Pärnu vastamisi Rakvere Tarvaga. Virumaalased suutsid veerandfinaalis oma jõu maksma panna KK Viimsi/Noto vastu.

Pärnu tulemuslikem ja ühtlasi üleplatsimees oli täna 22 punkti ja kaheksa lauapalliga Mihkel Kirves.

Uue koduklubi TalTechi eest tegi täna esimese mängu Pärnust pärit Eesti ekskoondislane Kristjan Kangur, kes 16 minuti jooksul hankis neli lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi viis isiklikku viga.

Final four, mis võib toimuda suvepealinnaski, mängitakse detsembri lõpus.