Sadam pani Tarva vastu paremuse maksma viimasel veerandajal

Mihkel Kirves kogus üleplatsimehena 21 silma.
Mihkel Kirves kogus üleplatsimehena 21 silma. Foto: Lilli Tölp

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teenis Eesti-Läti ühisliigas kahe kaotuse kõrvale kaheksanda võidu, kui alistas võõral väljakul Rakvere Tarva 76:72.

Heiko Rannula juhendatavad pärnakad leidsid end kolme tasavägise veerandaja järel kahepunktisest kaotusseisust (49:51), ent tegid otsustaval perioodil kuue minutiga 15:4 spurdi ja tüürisid mängu võidusadamasse.

Rakvere spordihallis oli 200 pealtvaataja ees heas hoos Mihkel Kirves, kes üleplatsimehena kogus 21 silma ja kaheksa lauapalli. Soomlasest mängujuhi Edon Maxhuni kontole kogunes 13 punkti. Märt Rosenthal lisas 12 silma, seitse lauapalli ja seitse söötu. Rakvere parim oli 18 punktiga Devin Lee Harris.

Sadam jätkab Eesti alagrupis teisel kohal, Rakvere on viies.

Eesti alagrupi tabel.
Eesti alagrupi tabel. Foto: Kuvatõmmis

Pärnu mängib järgmisena 2. detsembril, kui sõidab külla Tallinna Kalev / TLÜ-le.