KK Pärnu tegi tartlastel seljad prügiseks

Toomas Raadik oli Tartu vastu üleplatsimees.
Toomas Raadik oli Tartu vastu üleplatsimees. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Eesti meistriliigas magusa võidu Tartu ülikooli üle, alistades nimeka vastase kodusaalis 99:93.

Mängu alguses haaras initsiatiivi Tartu meeskond, asudes avaveerandi lõpuks juhtima 25:17.

Teisel veerandil läksid omakorda juhtima pärnakad ja hoidsid eduseisu poolajavileni. Vaheajaks näitas tabloo Pärnu meeskonna eduks 48:45.

Kolmandal veerandil tehti tulemust võrdselt ja enne viimast veerandit oli seis pärnakate kasuks 66:64.

Neljandal veerandil suutsid pärnakad raskelt kätte võideldud edu hoida ja lõpusireeni kõlades olid KK Pärnu võidunumbrid 99:93.

Pärnu parimana viskas Toomas Raadik 29 punkti ja võttis 11 lauapalli. Rannar Raap tõi meeskonnale 25 punkti.

Tartlaste suurim korvikütt oli 22 punkti toonud Rain Veidemann. Tanel Kurbas viskas 19 punkti.

Pärnu meeskonna järgmine mäng on reedel Rakveres Tarvase vastu.