Pärnu jalgpalliklubi alustas üleminekumänge võidukalt

Pärnu jalgpalliklubi teenis üleminekumängudel võidu ja astus pika sammu edasi esiliigasse püsima jäämise nimel. Foto: Lilli Tölp

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) saavutas tänavu esiliigas kaheksanda koha, mis tähendab, et liigasse kuuluvust tuleb tõestada üleminekumängudel.

Igor Prinsi juhendatavale satsile tuli vastaseks esiliiga B-tasandi neljas, JK Tabasalu. Täna mängiti Tabasalu Arenal avamatš, kus pärnakad võitsid 293 pealtvaataja ees 3:1.

Suvepealinlased läksid avapoolajal Risto Kauniste ja Joonas Silla väravast 2:0 juhtima, ent 45. minutil vastas kodumeeskonna eest Tomi Linde. Lõppskoori vormistas 60. minutil Igor Mohhov.

Kordusmatš tuleb laupäeval Pärnu kunstmurustaadionil.

Tänavu mängisid esiliigas kolm Pärnumaa satsi, ent kui PJKd saadab edu kordusmatšiski, on järgmisel hooajal kõik eraldi: Pärnu Vaprus meistrisarjas, PJK esiliigas ja Vändra Vaprus esiliiga B-tasandil.