Suur pildigalerii ⟩ Vaprus teenis meistriliiga esimeses kodumängus värava, punase kaardi ja valusa kaotuse

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond pidi meistriliiga kolmandas mängus tunnistama koduväljakul Tartu Tammeka 2:1 paremust.

Ehkki matši alguses domineeris selgesti Tammeka, tõmbasid pikema kõrre pärnakad, kes 33. minutil teenisid penalti. Tartu mehed tahtsid liiga peenelt oma kastist mängu üles ehitada, pärnakad napsasid palli endale ja Enrico Veensalu tõmmati karistusalas maha. Penaltit läks lööma mulluse hooaja Tammeka kapten Tauno Tekko, kes toimetas palli kindlalt väravasse.

44. minutil kandis Tammeka surve vilja. Rasmus Ilves kukutas karistusalas teravalt sisse murdnud Sander Kapperi ja kohtunik törtsustas vilet – penalt Tammekale! Igor Dudarev ei eksinud ja seisul 1:1 mindi Pärnu kunstmurustaadionil poolajapausile.