80 minutit enamuses pallinud Vaprus sai napi kaotuse

Vapruse naiskond asub meistriliigas neljandal kohal.
Vapruse naiskond asub meistriliigas neljandal kohal. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vaprus kaotas naiste jalgpalli meistriliigas võõral väljakul 2:3 Tallinna Kalevile.

Pealinnas hakkasid sündmused hargnema kümnendal minutil, mil Kalevi kapten Maria Orav sai punase kaardi. Kalevlased ei lasknud end vähemusse jäämisest häirida ja läksid neli minutit hiljem Emma Treibergi tabamusest juhtima.

Kodunaiskonna eduseis püsis vaid kaks minutit, siis skooris vaprakeste mängiv peatreener Kristina Bannikova ja 31. minutil viis Eneli Kutter Pärnu juba 2:1 juhtima.

Suureskoorilisele poolajale panid punkti kalevlaste väravad kohtumise 37. ja 44. minutil. Teisel poolajal võrku ei sahistatud ja nõnda pidi Vaprus vastu võtma napi kaotuse.

“Kahju, kuid peame andma vastastele au: mängisid suurema osa mängust vähemuses,” ütles Pärnu abitreener Ruslan Mironov klubi vahendusel.

Meistriliiga tabel.
Meistriliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis

Järgmisel laupäeval minnakse võõrsil vastamisi valitseva meistri Tallinna FC Floraga.