Pärnumaa vutitiimidest teenis punktilisa vaid PJK

Pärnakad on hooaega alustanud kahe võidu ja ühe kaotusega.
Pärnakad on hooaega alustanud kahe võidu ja ühe kaotusega. Foto: Lilli Tölp

Nädalavahetusel käisid vutimurul nii Pärnu jalgpalliklubi (PJK) ja Vändra Vapruse meeskond kui Pärnu Vapruse naiskond.

Kõige paremini läks PJK-l, kes Rannastaadioni harjutusväljakul alistas 2:0 Tartu Tammeka U21 rivistuse. Mõlemal korral sahistas võrku pärnakate tipuründaja Silard Simanis. Igor Prinsi hoolealustel on esiliigas kolme mänguga kuus punkti, mis annab koha tabeli esiotsas. Neljapäeval mängivad nad võõrsil Maardu linnameeskonnaga.

Esiliiga tabel.
Esiliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis

Aste madalamal ehk esiliiga B-tasandil hoiab pärnumaalaste lippu Vändra Vaprus. Kui neljapäeval tuli avavoorus tunnistada FC Tallinna 2:0 paremust, siis täna jäi Vaprus Harju JK Laagrile alla 1:5. Vändrakate auvärava lõi Rainer Peips. Nädala pärast loodab meeskond punktiarve avada võõrsil Tallinna Kalevi U21 tiimi vastu.

Esiliiga B-tasand.
Esiliiga B-tasand. Foto: Kuvatõmmis

Naiste meistriliigas palliv Pärnu Vaprus sõitis külla valitsevale meistrile Tallinna FC Florale ja pidi leppima 1:4 kaotusega. Kapten Marve Bessmertnõi tegi 66. minutil seisuks küll 1:2, ent florakad vastasid kaheksa minuti jooksul kahel korral. Vaprakestel on tippseltskonnas viie mänguga kuus silma, mis kaheksa satsi hulgas annab viienda koha. Pühapäeval võõrustab Pärnu naiskond Rannastaadioni harjutusväljakul Põlvat.