Motomehed kihutasid pjedestaalile

Paikuse motoklubi enduuroäss Toivo Nikopensius pani hooaja esimesel võidukihutamisel oma paremuse veenva ülekaaluga maksma. Foto: Rauno Kais

Pärnumaa võidusõitjad teenisid Valgamaal Leigo rajal enduuro Eesti meistri- ja karikavõistluste esimesel etapil seitse auhinda.

Paikuse motoklubi eestvedaja Toivo Nikopensius võitis üle 50aastaste seenioride klassis ja Pärnu motoklubi raudvara Madis Pool oli parim kümme aastat eakamate sportlaste konkurentsis.

Nikopensiuse klubikaaslane Hendrik Allsalu kihutas algajate 4T klassis esimese auhinna vääriliselt ja pärnakas Erki Martinson sai neljanda koha. Teise koha saavutasid Tõnu Kallast Paikuselt E3 klassis ja Pärnu motoklubi värvides kihutanud Vilma Forsgren naiste seas.

Kolmanda poodiumikoha hõivasid pärnakas Janus Forsgren juunioride klassis ja Paikuse motomehed Rene Lehiste ning Kevin Erkmann vastavalt algajate 2T ja hobisõitjate 4T arvestuses. Taisto Loopere (Pärnu MK) oli E3 sõitjate seas kuues, Risto Mäeots (Paikuse MK) tuli hobi 2T klassis seitsmendaks ja pärnakas Kari Kodasma sai algajate 2T konkurentsis kaheksanda koha.

Homme kihutavad motosportlased Saku-Männiku rajal kestuskrossi Eesti meistri- ja karikasarja avaetapil.