Vändra, Vaprus ja PJK teenisid kamba peale neli silma

Pärnumaa tiimidest teenis võidulisa Vändra Vaprus.
Pärnumaa tiimidest teenis võidulisa Vändra Vaprus. Foto: Kristel Lepik/Vändra Vaprus Facebook

Nädala viimasel päeval käisid vutimurul nii Pärnu Vaprus, Pärnu jalgpalliklubi (PJK) kui Vändra Vaprus.

Kõrgeimal tasemel ehk meistrliigas palliv Pärnu Vaprus sõitis külla Tartu Tammekale ja tabeli kaks viimast leppisid 2:2 viiki. Pärnakad läksid kahel korral juhtima, ent Tartu viigistas mõlemal korral penaltist. Vapruse väravad kanti kaptenist keskkaitsja Magnus Villota ja Tartu tabamused Igor Dudarevi nimele. Karud lõpetasid nukra seeria, sest viimased kuus mängu olid nad kaotanud. Tabelis ollakse endiselt viimased.

Meistriliiga tabel.
Meistriliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis

Tugevuselt teisel tasemel ehk esiliigas võõrustas PJK Rannastaadionil Tallinna FC Flora U21 tiimi. Igor Prinsi hoolealused läksid 11. minutil Veiko Vespere väravast juhtima ja olid võidus kinni 86. minutini. Siis skooris Igor Ustritski ja 90. minutl Andreas Kiivit. Nõnda sõitsid külalised pealinna kolme punktiga. PJK on seitsme mänguga kolm võitu, kolm kaotust ja viik, mis annab kümne satsi seas viienda koha.

Esiliiga tabel.
Esiliiga tabel. Foto: Kuvatõmmis

Ainsana tundis Pärnumaa tiimidest võidurõõmu tugevuselt kolmandas liigas ehk esiliiga B-tasandil palliv Vändra Vaprus, kes tegi kodustaadionil 3:1 tuule alla Tabasalule. Ehkki külalised läksid 27. minutil juhtima, vastas vändrakate eest korra Martin Pärn ja kahel korral Germo Pärnik. Vändra kerkis tabelis kuuendaks.