Motopoisid kihutasid Äksi rajal mehiselt

Pärnu poiss Theo Kolts kihutas taas pjedestaali kõrgeimale astmele.
Pärnu poiss Theo Kolts kihutas taas pjedestaali kõrgeimale astmele. Foto: Rauno Kais

Eesti noorte motokrossi karikasarja kuuendal etapil võistles Tartumaal Äksi rajal 156 sportlast ja paremus selgus üheksas arvestuses.

50 ccm tsikleid taltsutanud mehepoegade võidukihutamisel saavutas 35 konkurendi seas esikoha Theo Kolts Pärnu motoklubist, teiseks tuli lõunanaaber Patriks Cirulis ja kolmandaks Kristofer Valk Sõmerpalust. Tihemetsa poiss Martin Põder oli 14. ja Pärnu Vihuri klubi kasvandik Kenneth Simulask 18.

Klassis 50 Mini võitis krossi Valters Jurcenko Lätist, järgnesid Ron Tiisler Sõmerpalu MKst ja Karl Hünerson LL Racingust. Pärnakas Harri Oja saavutas seitsmenda koha.

65 ccm masinaklassis kihutasid pjedestaalile Enrico Peilman ja Karl Teesalu Redmoto tiimist ning Marten Raud Viljandist. Pärnu võidusõitjatest oli Leslie Puller viies, Frankie Lvovs 11. ja Robin Arukase 15.

Juunioride 85 ccm arvestuses oli kiireim Jan-Marten Paju Redmoto klubist, teiseks tuli Kaspar Uibu Sõmerpalu MKst ja kolmanda koha saavutas võitja tiimikaaslane Paul Raid. Pärnu motoklubi esindav Ralf Puusepp sai 15. koha.

Isade võistlusel teenis esimese auhinna Veigo Mark Sõmeru Racingust, järgnesid Mart Kiil KTL Racingust ja Ardi Oja Pärnu motoklubist.