Arutelu ⟩ Põhja-Pärnumaa volikokku pürgijad meelitaksid valda enam spetsialiste

Vändra kultuurimajas toimunud debatil osalesid Madis Koit valimisliidust Tasakaal, Raul Peetson valimisliidust Meie Vald, Jaanus Rahula valimisliidust Inimeste Eest, Mari-Liis Jaanson valimis­liidust Vändra Noored ja Peeter Perm EKREst. FOTO: Urmas Luik

Pärnu Postimees võttis oma taskuhäälingu valimisdebatis Põhja-Pärnumaa vallavolikokku pürgivate Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ja valimisliitude esindajatega kokku, kuidas saaks järgmise nelja aasta jooksul piirkonna elu edendada.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kandidaadid arutlesid muu hulgas selle üle, mis peaks toimuma Põhja-Pärnumaa haridusmaastikul ja kuidas õnnestuks kaasata eri kogukondi.

​Debatil Vändra kultuurimajas osalesid Madis Koit valimisliidust Tasakaal, Raul Peetson valimis­liidust Meie Vald, Jaanus Rahula valimisliidust Inimeste Eest, ­Mari-Liis Jaanson valimisliidust Vändra Noored ja Peeter Perm Eesti Konservatiivsest Rahvaerakonnast (EKRE).

Toimetus avaldab mahukast debatist intervjuuna Põhja-Pärnumaa volikokku pürgijate ettevõtlust ja inimeste valda elama meelitamist puudutavad seisukohad, kogu väitlust saab kuulata taskuhäälingust.

Ühe maaomavalitsuse atraktiivsuse osa on töökohad. Kuidas plaanite meelitada enda juurde ettevõtjaid, kui siit-sealt on kuulda, et vallaga asjaajamine on osutunud keerukaks?

28.09.2021 30.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto