Pärnu motopoiss kihutas Poolas mehiselt

Pärnu Almaca motoklubi võidusõitja, kümneaastane Travis Siilak pärjati 65 ccm masinaklassis Poola noortemeistriks. Foto: Erakogu

Pärnu Almaca motoklubi kasvandik Travis Siilak võitis Poola supermoto meistrivõistlustel kuue etapi kokkuvõttes 65 ccm masinaklassis esikoha.

Tšempionaadi finaaletapil Radomi kardirajal pidi Siilak nii kvalifikatsioonis kui mõlemas võistlussõidus tunnistama ukrainlase Jevsevi Kovaljovi nappi paremust ja kolmanda koha saavutas Poola piiga Liliana Irzyk.

Laupäeval kümnendat sünnipäeva tähistanud Pärnu motopoisil piisas etapil saavutatud teisest kohast, et hooaja kokkuvõttes tulla Poola tšempioniks.

Väärib märkimist, et septembri algul võitis Siilak Otepääl juba neljandat aastat järjest omaealiste Eesti meistrikulla mäkketõusus. Nädal hiljem kihutas ta Leedu supermoto meistrivõistlustel pronksmedali vääriliselt.