Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Kohalikud valimised 2021 ⟩ Pärnu linnapeakandidaadid lubavad tööd teha missioonitundest ja kahetsevad omavahelist kehva läbisaamist

Saate lõpuosas andsid kandidaadid mõista, et kõige lihtsam oleks neil pärast valimisigi edasi minna seniste partneritega: Reformierakond koos Isamaaga ning valimisliit Keskerakonna ja EKREga. FOTO: Urmas Luik

Pärnu suuremate erakondade linnapeakandidaadid ja praegune meer esitlesid end ja oma vaateid neljapäeval Rannahotelli ovaalsaali üles seatud valimisstuudios. 

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuigi ükski küsimus ei käinud uue silla ehitamise kohta, ei jäänud teema kandidaatidel puudutamata ning juba teada-tuntud vastasseisud avaldusid taas. Tunnipikkust keskustelu saab järele vaadata Pärnu Postimehe veebist valimiste rubriigist, allpool aga esimese pooltunni mahakirjutus, mille peateemaks möödapanekud.

Kui ma debatti ette valmistasin, mõtlesin kohe esimese küsimusena, et väga paljud teist on riigikogulased ja linnapeaks tulles kaotaksite palgas pea 1000 eurot. Aga Andrei Korobeinik on nüüd teinud ettepaneku, et linnapea palka võiks tõsta 5000 euroni. Kas see on piisavalt motiveeriv, et tulla Pärnu linnapeaks?

Andres Metsoja (Isamaa): Eks palgaga on alati nii, et sellele, kes maksab, on palju, ja sellele, kes saab, kipub vähe olema. Aga ega linnapea tööd üksi palga pärast teeks vast meist siin keegi.

Tagasi üles
Back