Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Galerii ⟩ Pärnumaa aasta õppija kannab hoolt erivajadustega lapse eest ja päästab elusid

Pärnumaa aasta õppija tunnustus anti Kaire Partsile, kes õpib kogemus- ja sotsiaalnõustajaks, kasvatab sügava puudega tütart ning on ka vabatahtlik päästja. FOTO: Urmas Luik/Parnu Postimees

Pärnumaa täiskasvanud õppija nädala võrgustiku liikmetest koosnev täiskasvanuhariduse komisjon valis esitatud nominentide seast välja Pärnumaa 2021. aasta laureaadid Pärnumaa aasta õppija, aasta õppijasõbraliku tööandja, aasta õpiteo ning aasta koolitaja tunnustusteks, mis anti pidulikult üle täna Pärnu Nooruse majas.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Pärnumaa 2021. aasta õppijaks valis komisjon seitsme nominendi seast Kaire Partsi, kes õpib nii kogemus- kui sotsiaalnõustajaks. “Aasta õppijaks saamiseks on vaja eelkõige tahtmist ja motivatsiooni, miks õppida,” ütles Parts tunnustust vastu võttes. Tema motivatsiooniks on tema sügava puude ja erivajadustega tütar, kelle nimel on ta oma elus teinud palju muudatusi. “Ma ütleksin, et olen oma elus pidanud tegema 180kraadiseid muutusi, ja seda mitte ühel korral, vaid päris mitiu korda. Aga ma olen tänulik selle eest, sest see, kus ma täna olen, on hästi huvitav.”

Tagasi üles
Back